Contacte si linkuri

Agentia pentru Dezvoltare Regionala Centru, Romania
Contact
Nume: Laurentiu David
Tel.: +0258 818 616
E-Mail: office@adrcentru.ro
Website: www.adrcentru.ro

Banca de Investitii a Landului Brandenburg, Germania – Partener lider
Contact
Nume: Pertti Hermannek
Tel.: +49 331 6601605
E-Mail: pertti.hermannek@ilb.de
Website: www.ilb.de

Landul Brandenburg, reprezentat de Cancelaria de Stat, Germania
Contact
Nume: Angelika Stuke
Tel.: +49 331 866 1384
E-Mail: angelika.stuke@stk.brandenburg.de
Website: www.demografie.brandenburg.de

Landul Saxonia, reprezentat de Cancelaria de Stat, Germania
Contact
Nume: Dorit Müller
Tel.: +49 351 564 1295
E-Mail: dorit.mueller@sk.sachsen.de
Website: www.sachsen.de ; www.demografie.sachsen.de

Autoritatea Regiunii West, Irlanda
Contact
Nume: Mary Molloy
Tel.: +353 9156 3842
E-Mail: mmolloy@galwacoco.ie
Website: www.galway.ie/en/Business

Autoritatea Regiunii Boemia Centrala, Cehia
Contact
Nume: Lucie Línková
Tel.: +420 257 280 351
E-Mail: linkoval@kr-s.cz
Website: www.centralbohemia.cz

Consiliul Regional North Karelia, Finlanda
Contact
Nume: Juhani Kärkkäinen
Tel.: +358 86155 4211
E-Mail: juhani.karkkainen@kainuu.fi
Website: www.kainuu.fi

Autoritatea Comuna a Regiunii Kainuu, Finlanda
Contact
Nume: Erja Lehikoinen
Tel.: +358 50 408 6600
E-Mail: erja.lehikoinen@pohjois-karjala.fi
Website: www.pohjois-karjala.fi/english

Xunta de Galicia (Guvernul Autonom al Comunitatii Galicia), Spania
Contact
Nume: José Daniel López Muñoz
Tel.: +34 981 544895
E-Mail: daniel.lopez@xunta.es
Website: www.xunta.es

Provincia Limburg, Olanda
Contact
Nume: Laury M. J. van den Ham
Tel.: +31 43389 7272
E-Mail: lmj.van.den.ham@prvlimburg.nl
Website: www.prvlimburg.nl

Regiunea Veneto, Italia
Contact
Nume: Luigi Bertinato
Tel.: +39 41279 1425
E-Mail: luigi.bertinato@regione.veneto.it
Website: www.regione.veneto.it

Fondul Social si de Sanatate al Regiunii Austria Inferioara, Austria
Contact
Nume: Judith Willert
Tel.: +43 2742 90610
E-Mail: judith.willert@noegus.at
Website: www.noegus.at

BSC – Business Support Centre Ltd.(Centrul de Sprijin pentru Afaceri), Slovenia
Contact
Nume: Helena Cvenkel
Tel.: +386 4281 7230
E-Mail: info@bsc-kranj.si
Website: www.lubuskie.pl

Centrul pentru Politici Sociale al Regiunii Silezia Inferioara, Polonia
Contact
Nume: Karolina Samborska-Zaleska
Tel.: +48 71 770 42 31
E-Mail: k.samborska@dops.wroc.pl
Website: www.dops.wroc.pl